Zveme Tě na Den otevřených dveří

10.1.2023

od 14:00 do 17:00

 ​Prohlídka školy se realizuje po 20 minutách v tyto časy 14:00, 14:20, 14:40, 15:00, atd. až 17:00. Prosím přijďte chvíli před začátkem prohlídky. Pokud můžete, vyplňte nám informační dotazník už teď zde, ušetříte čas čekaní sobě i druhým. Pokud nebudete objednaní, může se stát, že budete čekat. 

Na co se můžeš těšit?
U nás se nudit nebudeš! Ukážeme ti netradiční chemické pokusy - oheň který nepálí, Faraonova hada a jiné. 
Naučíme tě srdeční masáž a předvedeme první pomoc v životě ohrožujících situací. 
Zkusíš si celou řadu odborných výkonů - měření tlaku, aplikace injekcí, odběr krve a další. 
Naši žáci s tě provedou celou školu a zodpoví ti všechny tvé otázky. 
Setkáš se s vedením školy a celou řadu učitelů. Je pro nás důležité, aby nás co nejlépe/a, tak neváhej, přijď a zažij to na vlastní kůži.

Chemické pokusy

Chemie to nejsou jenom nudné vzorce. Naši žáci ti předvedou malou pyrotechnickou show a přesvědčí tě o tom, že i chemie může být super zábava.

Ukázka první pomoci

Byl/a jsi někdy svědkem nehody nebo závažného úrazu? Ukážeme ti, jak se v takové situaci zachovat. Přijď se na nás podívat a osvojit si základní zásady, díky kterým můžeš zachránit nějaké zdraví nebo život.

Ukázky zdravotní péče

Chceš si vyzkoušet něco ze zdravotnické praxe? Ukážeme ti, jak odebírat krev, aplikovat injekce, měřit tlak a další sesterské výkony.

Seznámení s obory

Možná už máš jasno a nebo ještě váháš? Který obor je pro tebe ten pravý? Rádi ti na tyto otázky odpovíme a pomůžeme ti s výběrem toho vhodného pro tebe.

Chci vědět více o oborech


Chceš dostávat pravidelné informace o přijímacím řízení a chystaných akcích pro uchazeče?

chci dostávat INFORMACE